Kişisel Kitap Yayıncılık Paketi

Kitap bastırmak istiyorum. Nerden başlamalıyım?

Kitabımı nasıl bastırabilirim?

Kendi kitabımı nasıl yayınlarım?

Kitabımı yazdım, şimdi tasarımını nasıl halledeceğim?

Kitabımı ucuz ve kaliteli nerde bastırabilirim?

Eğer siz de bu sorulara cevap arıyorsanız doğru yerdesiniz. Yılların tecrübesiyle ister basım aşamasındaki tüm adımlarda isterseniz de ihtiyacınız olan herhangi bir adımda yanınızdayız.

Kitaplarımızın Genel Özellikleri

Kapak :

250 gr. Amerikan Bristol,

Tek yüz 4 renk baskı

İsteğe bağlı parlak / mat selefon

Amerikan cilt veya tel dikiş


İçerik/Sayfalar :

60 gr. Enzo

Çift yüz tek renk baskı


Cilt:

Amerikan Cilt

Kapak üzerine  farklı işlemler (yaldız, gofre vb.) ve farklı kağıt (kuşe vb.) baskı istekleriniz için bizi arayabilir ya da projeler@ozkaracan.com.tr adresine mail atabilirsiniz.

ALO BASKI: 0212 602 02 08 

ISBN – BANDROL alımı 1000 TL altındaki işlemlerde 150 TL ücrete tabidir.

 

[CP_CALCULATED_FIELDS id=”6″]

Kitap Dizgisi

Kendi kitabınızı istediğiniz gibi basmamız için öncelikle içeriğinizi diziyoruz. Bu aşamada isterseniz birebir içeriğinize hiç dokunmadan sayfalara yerleştirebiliriz. İsterseniz de deneyimli editör kadromuzdan varsa imla hatalarınızı düzeltmek için yardım alabilirsiniz.

Kitap Kapağı Tasarımı

İşte kendi kitabınızı basmanın en heyecanlı kısmı. Parlak kitap kapağı tasarımı bilgi ile başlar… Tarzınızdan, kitabınızın konusu, yazı tonunuz ve deneyimimizle birleşince hikayenizi kusursuzca eşleşen, diğer kitaplardan sıyrılacak özel tasarımları kendi kitabınız için hazırlıyoruz.

E- Kitap Tasarımı

Kendi kitabınızı yayınlarken ister paketimizin tamamından isterseniz de sadece ihtiyacınız olan ürünlerden faydalanabilirsiniz. Eğer kitabınızın e-kitap okuyucular için düzgün formatlanmasına da ihtiyacınız varsa, doğru yerdesiniz.

ISBN ALIMI

Ülkemizde yayınlanan kitapların ISBN taşıması zorunludur. Yayımcı Sertifikası olmadan ISBN almanız mümkün değildir. ISBN her kitap için ayrı alınır, bir ISBN numarası başka kitapta kullanılamaz. Özkaracan sizin kendi kitabınızı basmanız için ISBN alımını da sağlar.

Kitabınızın Basımı

Tüm hazırlık aşamaları tamamlandıktan sonra kendi kitabınızı istediğiniz adette basma işlemine geçeriz. Burada fiyatlar kağıdın türüne, adete ve sayfa sayısına göre değişmektedir. İhtiyacınız olan sayfa sayının maliyetlerini öğrenmek için hemen bizi arayın.

0212 602 02 08 

Adresinize Teslim

Çok kaliteli makine parkurumuzda kitabınızı kusursuz bir şekilde bastıktan sonra kitabınızı size ulaştırıyoruz.  Kitabınızla ilgili her türlü  ihtiyacınızı karşılayacak ekibimizle 52 yıldır hizmetinizdeyiz. Tüm sorularınız ve  referanslarımız için arayınız.